HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

ATLETI HVĚZDY PARDUBICE OPĚT NOMINOVÁNI NA VRCHOLNÉ AKCE ROKU

Publikováno 06.07.2019Je již tradicí, že atleti Hězdy Pardubice patří k těm nejlepším v České republice a pravidelně se účastní vrcholných Evropských či světových soutěží. Nejinak je tomu i letos a kdo nás kde bude reprezentovat?

          

MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 

11. - 14. července 2019
Do švédského Gavle odcestují hned čtyři zástupci našeho oddílu. Na oválu se představí LADA VONDROVÁ, která splnila limit hned na dvě disciplíny a to na 400 metrů a 400 metrů s překážkami. Její ambice rozhodně nebudou nízké - evropské tabulky na hladkou čtvrtku vede a na stejné trati s překážkami ji patří čtvrtá pozice. Spolu s ní je v nominaci i její trenér JAROSLAV JÓN. Druhou závodnicí Hvězdy Pardubice na této prestižní akci bude ADÉLA KOREČKOVÁ, která se představí v soutěži kladivářek. Spolu s ní odcestuje do Švédka také její trenérka IVA TOUŠOVÁ.

 


EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE

21. - 27. července 2019
Letošní vrcholná akce dorostenecké kategorie se koná v ázerbájdžánském Baku na konci července. Z našeho oddílu se na EYOF nominoval kladivář JAN DOLEŽÁLEK, který tam rozhodně nebude mít malé cíle. O víkendovém MČR si dokázal vylepšil osobní maximum na 76,29, což ho řadí na šesté místo evropských tabulek!

Všem přejeme hodně štěstí a skvělé výkony! 

 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI