HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU JE OPĚT TADY

Publikováno 02.05.2018V úterý 8. května uspořádá Atletický oddíl HVĚZDA PARDUBICE již 2. ročník „Dětského dne s atletikou“.

Děti si budou moci opět vyzkoušet jednotlivé atletické disciplíny a porovnat své výkony i se světovými rekordy. V areálu Městského atletického stadionu si užijí také spoustu další zábavy, od skákacího hradu, malování na obličej, balónků a atd. V rámci dětského dne si děti mohou prohlédnout hasičský vůz či vůz městské policie. Vyzkouší si střelbu na basketbalový koš, či svoji přesnou mušku při házení na cíl. Účastníky čeká zábavný program i soutěže po celý den.

Ten, kdo se zúčastní dětského dne, si odnese mimo skvělého zážitku také diplom a pěkné dárky, jako ocenění za své sportovní výkony. Každý se v tento den stává vítězem.

    

Program zahájí v 10 h a bude trvat do 16 h. V průběhu dne proběhnou tři slosování. Po splnění jednotlivých sportovních stanovišť a vyplnění hrací karty, tak bude možné získat ještě další, hodnotnější ceny. Slosování proběhnou ve 12.00 h, 14.00 h a na závěr v 16.00 h.

Programem vás provede moderátor Českého rozhlasu pan Jakub Malý.

Ve spolupráci se společností AUTO DRYML Pardubice proběhnou testovací jízdy vozů ŠKODA, včetně nové ŠKODY KAROQ. Proběhne také soutěž o zapůjčení ŠKODY KAROQ na víkend a další ceny. Nepřijdou tedy zkrátka ani dospělí. Také pro ně zde bude výživová poradkyně ze Zdravotní pojišťovny Ministerstva Vnitra, která je zváží na „chytré“ váze a poradí jim jak zlepšit svůj jídelníček i životní styl.

Akce proběhne pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské, radního Pardubického kraje René Živného a primátora statutárního města Pardubice Ing. Martina Charváta.

Zúčastněte se této sportovně zábavné akce, připomeňte si atletickou část Sportovního parku na Špici a získejte jednu z hlavních cen slosovatelné soutěže. Bližší informace k Dětskému dni najdete na www.hvezda-pardubice.cz nebo na Facebooku Atletika Pardubice.

 

        

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI