HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU JE OPĚT TADY!

Publikováno 26.08.2021V pondělí 30. srpna uspořádá Atletický oddíl HVĚZDA PARDUBICE již 5. ročník „Dětského dne s atletikou“ a opět je na co se těšit.

V areálu Městského atletického stadionu si děti budou moci tradičně vyzkoušet jednotlivé atletické disciplíny a užijí si také spoustu další zábavy, od skákacího hradu, malování na obličej, balónků, po spoustu další zábavy. Vyzkouší si střelbu na basketbalový koš, či svoji přesnou mušku při házení na cíl. Účastníky čeká zábavný program i soutěže po celý den.

Ten, kdo se zúčastní dětského dne, si odnese mimo skvělého zážitku také diplom a pěkné dárky, jako ocenění za své sportovní výkony. Každý se v tento den stává vítězem J Pro 700 dětí jsou připravena pěkná trička, která jsme mohli pořídit díky společnostem TOP CENTRUM CZ s.r.o, JHV ENGINEERING s.r.o., BARTH Reklamka a.s. a Nadaci Lenky a Romana Šmidberských, všem tímto moc děkujeme.

Program zahájí v 13 h a bude trvat do 18 h. V průběhu dne, proběhnou tři slosování o další dárky (14.50h, 16.30h, 18.00h). Po splnění jednotlivých sportovních stanovišť a vyplnění hrací karty, tak bude možné získat ještě další, hodnotnější ceny.

V rámci sportovního odpoledne proběhnou i dva běhy pro rodiče s dětmi, tj. běh na 400 metrů – jeden okruh na dráze Městského atletického stadionu (v 15 a v 17 hodin). Co se týká běhů, tak v rámci Dětského dne proběhne i Lidový běh na 2.500 metrů (17.30h) a tradiční, již 51. ročník Desítky Hvězdy Pardubice, který se letos poprvé poběží na dráze, start v 18 hodin.

Programem vás bude celé odpoledne provázet skvělá moderátorka Klára Fenclová.

Ve spolupráci se společností AUTO DRYML Pardubice proběhnou testovací jízdy vozů ŠKODA, včetně nového modelu ENYAQ iV. Proběhne také soutěž o vůz ENYAQ iV na víkend a další ceny. Nepřijdou tedy zkrátka ani dospělí.

Akce proběhne pod záštitou senátorky Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské a náměstka primátora města Pardubice Mgr. Jakuba Rychteckého.

Přijďte si to s námi užít, zúčastněte se této sportovně zábavné akce a získejte jednu z hlavních cen slosovatelné soutěže. Bližší informace k Dětskému dni najdete na www.atletika-pardubice.cz nebo na Facebooku Atletika Pardubice.

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI