HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU SE BLÍŽÍ

Publikováno 12.04.2019Ve středu 8. května uspořádá Atletický oddíl HVĚZDA PARDUBICE již 3. ročník „Dětského dne s atletikou“.

V areálu Městského atletického stadionu si děti budou moci opět vyzkoušet jednotlivé atletické disciplíny a užijí také spoustu další zábavy, od skákacího hradu, malování na obličej, balónků po prohlídku policejního a hasičského vozu. Vyzkouší si střelbu na basketbalový koš, či svoji přesnou mušku při házení na cíl. Účastníky čeká zábavný program i soutěže po celý den, součástí bude opět i lunapark.

Ten, kdo se zúčastní dětského dne, si odnese mimo skvělého zážitku také diplom a pěkné dárky, jako ocenění za své sportovní výkony. Každý se v tento den stává vítězem J Pro prvních 600 dětí jsou připravena pěkná trička, která jsme mohli pořídit díky společnosti TOP CENTRUM CZ s.r.o, Nadaci Lenky a Romana Šmidberských a společnosti JHV ENGINEERING s.r.o., všem tímto moc děkujeme.

Program zahájí v 9 h a bude trvat do 14 h. V průběhu dne proběhnou tři slosování. Po splnění jednotlivých sportovních stanovišť a vyplnění hrací karty, tak bude možné získat ještě další, hodnotnější ceny.

Programem vás provede moderátor Českého rozhlasu pan Jakub Malý.

Ve spolupráci se společností AUTO DRYML Pardubice proběhnou testovací jízdy vozů ŠKODA, včetně nové ŠKODY SCALA. Proběhne také soutěž o SCALU na víkend a další ceny. Nepřijdou tedy zkrátka ani dospělí. Také pro ně zde bude výživová poradkyně ze Zdravotní pojišťovny Ministerstva Vnitra, která je zváží na „chytré“ váze a poradí jim jak zlepšit svůj jídelníček i životní styl.

Akce proběhne pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské a radního Pardubického kraje René Živného.

Zúčastněte se této sportovně zábavné akce a získejte jednu z hlavních cen slosovatelné soutěže. Bližší informace k Dětskému dni najdete na www.atletika-pardubice.cz nebo na Facebooku Atletika Pardubice.

 

Hlavními partnery akce jsou:

                            

 

                   

 

Mediální partner akce:

 

 

 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI