HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

MIKULÁŠSKÝ BĚH 2017

Publikováno 15.11.2017V sobotu 2. prosince proběhne tradiční, již 20. ročník běžeckého závodu – Mikulášský běh. Tento závod je určen jak pro aktivní sportovce, tak pro širokou veřejnost, od nejmenších dětí až po dospělé a veterány. Letošní ročník opět pořádá atletický oddíl Hvězda Pardubice a bude se konat ve velmi pěkném lesoparku na Dukle.

Slavnostní zahájení proběhne v 10.00 hodin, o 15 minut později se na trať vydají nejmladší běžci (ročníky narození 2008 a mladší). Program pak bude pokračovat běhy jednotlivých kategorií. V pravé poledne se na svoji trať vydají dospělí závodníci, kteří sportovní dopoledne zakončí. Již máme přislíbenou účast i řady českých běžeckých reprezentantů, takže budou k vidění i zajímavé sportovní výkony. Loňského ročníku se zúčastnilo přes 200 běžců všech kategorií, z toho byla více než polovina dětí do 15 let. Věříme, že letos bude toto číslo ještě vyšší.

Pro všechny dětské účastníky jsou připraveny drobné dárky a sladkosti a ti nejlepší se postaví na stupně vítězů. Samozřejmostí je při této akci přítomnost Mikuláše, čerta i anděla. Všichni, kdo by měli zájem se této akce zúčastnit, mohou v sobotu dorazit. Přihlásit se je možné na místě, nejpozději 30 min před startem běhu. Bližší informace, přesný časový pořad a nákres běžeckých okruhů najdete na http://www.atletika-pardubice.cz/vyznamne-akce/mikulassky-beh/ 

PROPOZICE

VÝSEDKY

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI