HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

MISTROVSTVÍ ČR DOSPĚLÝCH V HALOVÉ ATLETICE JE TU

Publikováno 19.02.2021Již tento víkend proběhne v Ostravě Mistrovství České republiky v halové atletice. Z atletického oddílu Hvězda Pardubice odjíždí na Moravu, na vrchol domácí halové atletické sezony, nakonec pouze dva závodníci.

Velmi vysoké ambice má Jiří Vondráček, který se představí jak ve své hlavní disciplíně trojskoku, tak i ve skoku dalekém. V trojskoku by jistě rád obhájil své prvenství z loňského roku a jistě bude usilovat i o splnění limitu pro Mistrovství Evropy, které proběhne začátkem března v polské Toruni. Hodnota limitu je 16,51 m, což je určitě v jeho silách. Největším konkurentem mu bude závodník z Univerzity Brno, Ondřej Vodák, který letos již také překonal 16-ti metrovou hranici. Také ve skoku dalekém může Jiří pomýšlet na medailové pozice, a proto mu přejeme, ať se mu víkend opravdu vydaří.

V Ostravě se představí ještě tyčkařka Eliška Hezká, která by se velmi ráda prosadila do finálové osmičky a do Vítkovické haly jede především sbírat cenné zkušenosti.

Běžci, kteří se MČR také nominovali Matěj Šťovíček a Barbora Zoubková, museli bohužel svoji účast na českém šampionátu zrušit.

Výsledky můžete sledovat na www.atletika.cz

Šampionát můžete sledovat prostřednictvím streamu na facebookovém profilu Česká atletika 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI