HVĚZDA PARDUBICE

Zpět na výpis článků

NA MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA SE ZÁVODNÍCI HVĚZDY PARDUBICE NEZTRATILI

Publikováno 21.09.2021

O víkendu se v Mladé Boleslavi konalo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽACTVA. Čtyři zástupci atletického oddílu Hvězda Pardubice se poprali s nejlepšími závodníky v ČR a vybojovali čtyři finálová umístění.

Nejlépe si vedl výškař Jakub Racek, který obsadil pěknou čtvrtou příčku výkonem 1,84 metrů. Pátá místa si vyběhli hned dva naši závodníci. Tomáš Rezek v běhu na 300 metrů předvedl čas 37,45 s. Daniela Vacková si ve sprintu na 100 metrů překážek vylepšila osobní rekord na 15,54 s. Mezi finalisty se podíval i běžec Marek Rudolf, který svou 3 000 metrů dlouhou trať zvládl v osobním rekordu 10:07,57 min.

Tomáš Rezek se představil ještě ve sprintu na 60 metrů a časem 7,55 s obsadil 13. příčku. Daniela Vacková zvládla také druhý start, na trati 150 metrů obsadila časem 19,38 s 14. místo.