HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

TROJSKOKAN JIŘÍ VONDRÁČEK KRALOVAL NA REPUBLIKOVÉM ŠAMPIONÁTU

Publikováno 23.02.2021O víkendu se v Ostravě uskutečnilo Mistrovství České republiky v halové atletice. Vrchol domácí halové sezóny byl velmi ovlivněn koronavirovou  pandemií, dlouhou dobu nebylo vůbec jisté, zda šampionát proběhne a v jaké rozsahu. Nakonec se ale organizátorům podařilo zajistit výjimku a mistrovství tak mohlo proběhnout. Tomu, je jistě velmi rád závodník Hvězdy Pardubice, Jiří Vondráček, který si zde vybojoval svůj již pátý titul halového mistra České republiky v trojskoku.

V soboru se Jirka představil ve své hlavní disciplíně trojskoku a dostál tomu, že patří k nejlepším českým trojskokanům. Hned ve druhé sérii předvedl pěkný pokus dlouhý 15,86 metrů a jeho soupeři na to již nedokázali odpovědět. Tímto výkonem si vybojoval svůj již pátý titul halového mistra ČR. To mu ale nestačilo a v neděli se představil ještě v soutěži dálkařů, kde mohl také pomýšlet na přední příčky. O tom, že se mu podařilo na tento šampionát připravit opravdu dobře, svědčí fakt, že i v dálkařském sektoru získal medaili. V průběhu soutěže postupně zlepšoval svůj výkon, až na konečných 7,26 metrů a tím si jasně řekl o třetí příčku.

Jirkovi moc gratulujeme ke zlaté i bronzové medaili a přejeme mu, stejně jako všem ostatním sportovcům, aby letní sezóna proběhla již bez výrazných omezení.

Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI