HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

ŽÁCI HVĚZDY PARDUBICE BUDOU ZÍTRA BOJOVAT NA MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV

Publikováno 06.10.2017V sobotu 7. října se představí tým žáků Hvězdy Pardubice na Mistrovství ČR družstev starších žáků v Jablonci nad Nisou. Na tomto národním šampionátu týmů mladých atletů se představí celkem deset nejlepších českých celků.

A jak vidí vyhlídky našich závodníků předsedkyně atletického oddílu Hvězdy Pardubice? „Letos máme poměrně silné družstvo, již to, že jsme se probojovali ze základních (krajských kol) i z Mistrovství Čech je skvělý úspěch. Celkové pořadí na šampionátu je otevřené, ale myslím, že umístění na středu tabulky je reálné. Jsem velmi ráda, že se letošní sezóna takto vydařila, vždyť tým žáků se na Mistrovství ČR představí po více než deseti letech. To nám dokládá, že jsme po organizačních změnách v loňském roce, nastoupili na správnou cestu a dětem a mládeži se v našem oddíle Hvězda Pardubice opravdu daří.“

„Oporami žákovského týmu budou jistě vrhači, mezi kterými nechybí žákovští reprezentanti Jan Doležálek a David Ryba (Šmíd), sekundovat jim bude velmi dobře i Jiří Šanda. Vyšší bodové zisky čekáme i od běžců, Jakuba Horáka, Matěje Šimka či Pavla Spěváka. I ostatní však budou velmi platnými členy družstva a budeme bojovat o každičký bod, který nám dopomůže k celkově lepšímu umístění.“ dodává Toušová. 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI