HVĚZDA PARDUBICE


 

                                                            

 


 

Tréninky atletiky probíhají převážně na Městakém atletickém stadionu na Dukle v Pardubicích. V období od 30. října 2017 do 30. března 2018 budou tréninky probíhat v tělocvičnách.

 

Rozpis tréninků jednotlivých skupin:

 

Tréninky na Městském atletickém stadionu

  Trenér Skupina Ročníky narození Den v týdnu Čas tréninku

  Kamila Vyberčiová / Gabriela Jochová

 Mini přípravka  2011 a mladší  Po + Čt 17.00 - 18.30
  Martina Slejšková  Mladší přípravka   2009 / 2010

 

Út + Čt

16.00 - 17.30
  Martina Slejšková Starší přípravka 2007 / 2008 Út + Čt 17.30 - 19.00
  Vojtěch a Petra Kučerovi Mladší žactvo 2005 / 2006 Po + Čt 16.00 - 17.30
  Elena Halecká Mladší žactvo 2005 / 2006 Út + Čt 16.00 - 17.30

  Elena Halecká / Filip Písařík

Starší žactvo 2003 / 2004 Po + St 16.00 - 17.30
  Iva Toušová Starší žactvo 2003 / 2004 Po + St + Pá 15.30 - 17.00

 

Tréninky v tělocvičnách v zimním období

  Trenér Skupina Ročníky narození Den v týdnu Čas tréninku Místo tréninku

  Kamila Vyberčiová / Gabriela Jochová  

 Mini přípravka  2011 a mladší  Pondělí  17.00 - 18.00 ZŠ Benešovo nám. 
       Čtvrtek  17.00 - 18.00 Salesiánské středisko mládeže 
  Martina Slejšková a Sára Sádecká Mladší přípravka   2009 / 2010

 Úterý

15.45 - 17.15 ZŠ Artura Krause 
      Čtvrtek 15.45 - 17.15 ZŠ Artura Krause
  Martina Slejšková a Sára Sádecká Starší přípravka 2007 / 2008 Úterý 17.15 - 18.45 ZŠ Artura Krause 
      Čtvrtek 17.15 - 18.45 ZŠ Artura Krause
  Vojtěch a Petra Kučerovi Mladší žactvo 2005 / 2006 Ponělí 16.00 - 17.30  ZŠ Artura Krause
      Čtvrtek 15.45 - 17.00 Salesiánské středisko mládeže 
  Elena Halecká Mladší žactvo 2005 / 2006 Úterý 17.00 - 18.30 Sokol Pardubice - tunel + hala 
      Čtvrtek 17.30 - 19.00 Sokol Pardubice - tunel + hala
  Elena Halecká / Filip Písařík Starší žactvo 2003 / 2004 Pondělí 16.30 - 18.00  Salesiánské středisko mládeže
      Středa 16.30 - 18.00 ZŠ Artura Krause
  Iva Toušová Starší žactvo 2003 / 2004 Pondělí 15.30 - 17.00 Městský ateltický stadion



Úterý 17.00 - 19.00 Sokol Pardubice - tunel + hala 



Čtvrtek 17.30 - 19.30 Sokol Pardubice - tunel + hala 

 

Tréninky mimo Pardubice 

  Trenér Skupina Ročníky narození Den v týdnu Čas tréninku Místo tréninku

  Vlasta Holubová 

Žactvo


Nové Město na Moravě
     

Nové Město na Moravě

  Jiří Vondřejc                                      

Žactvo 

 


 

Náchod

 

 

 

 

 

Náchod

  Jose Foťko

Žactvo

 

 

 

Světlá nad Sázavou

 

 

 

 

 

Světlá nad Sázavou

 

Jmenné seznamy jednotlivých skupin najdete po rozkliknutí jména trenéra!!! 

 


 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI