HVĚZDA PARDUBICE


                          


 

Termínová listina platná k 7. lednu 2021 - ke stažení ZDE

 

Březen

Ne      7. 3. = Velká cena v hodu břemenem = Hvězda Pardubice

So       27. 3. = MČR přespolní běh dorostu staršího a mladšího žactva = Tábor

Duben

So       10. 4. = MČR půlmaraton = Pardubice

So       10. 4. = MČR v chůzi na 20 km = Olomouc

So       24. 4. = MČR 10000 m = Slovensko

St       28. 4. = Oddílové závody žactva = Pardubice

Květen

Ne       2. 5. = 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice

Ne       2. 5. MČR maraton = Praha

So       8. 5. = Dětský den a Pardubická 10 = Hvězda Pardubice

Ne       9. 5. = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Chrudim

St        12. 5. = 1. kolo KP družstev mladšího žactva = ???

So-Ne  15. - 16. 5. = KP víceboje = Ústí nad Orlicí

Ne       16. 5. = Evropský pohár v chůzi = Poděbrady

St        19. 5. = 1. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice

St        19. 5. = Zlatá tretra = Ostrava

So        22. 5. = 1. kolo 2. ligy = Jičín

Ne        23. 5. = 1. kolo extraligy = Praha Juliska

Út        25. 5. = Memoriál Ludvíka Daňka = Turnov

St        26. 5. = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim

So        29. 5. = KP jednotlivců mladšího a staršího žactva = Svitavy  

Ne       30. 5. = 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice          

Červen

St        1. 6. = 2. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice

Pá-Ne  4. - 6. 6. = MČR víceboje všech kategorií = Třebíč

So        5. 6. = MČR do vrchu = Česká Třebová

Ne       6. 6. = 2. kolo KP družstev staršího žactva = Ústí nad  Orlicí

Po        7. 6. = Memoriál Josefa Odložila = Praha

St        9. 6. = 3. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice

So       12. 6. = 2. kolo 2. ligy = Ústí nad Orlicí

Ne       13. 6. = Memoriál Josefa Sečkáře = Brno

Út        15. 6. = Kladenské memoriály = Kladno

St        16. 6. = 3. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice

St        16. 6. = Ústecké memoriály = Ústí nad Orlicí

So-Ne  19. - 20. 6. = MČR dorostu a juniorů = Kladno

Ne       20. 6. = 3. kolo KP družstev žactva = Svitavy

So-Ne  26. - 27. 6. = MČR mužů a žen = Zlín

Červenec

So        3. 7. = 3. kolo 2. liga = Čáslav

So        3. 7. = ME do vrchu = Cinfaes

Ne        4. 7. = 2. kolo extraligy = Brno

Čt-Ne  8. - 11. 7. = ME do 22 let = Bergen

Čt-Ne  15. - 18. 7. = ME juniorstva = Tallinn

So        17. 7. = VC města = N. Město n. Met.

So        24. 7. = SP do vrchu U18 = Ambleside

            30. 7. - 8. 8. = OH = Tokio

Srpen

So        14. 8. = MU dorostu = Hodonín

So        14. 8. = Zlín 2021Zlín

Ne       15. 8. = MČR dlouhý horský běh = Janské Lázně

Ne       15. 8. = SP dlouhý horský běh = Janské Lázně

Út-Ne  17. -22. 8. = MS juniorstva = Nairobi

So        21. 8. = 4. kolo 2. liga = Hvězda Pardubice

Ne       22. 8. = 3. kolo KP družstev dorostu a juniorů = ???

Čt-Ne  26. - 29. 8. = ME dorostu = Rieti

So-Ne  28. - 29. 8. = MČR do 22 let = Plzeň

Ne       29. 8. = 4. kolo KP družstev staršího žactva = Litomyšl

Září

St        1. 9. = VC Tábora = Tábor

So        4. 9. = Baráž o extraligu a 1. ligu = ???                 

Ne       5. 9. = MČR družstev = Břeclav

St        8. 9. = 4. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice

So       11. 9. = M Čech juniorů, dorostu a žactva = Jun. Hvězda Pardubice

Ne       12. 9. = KP jednotlivců přípravky = Vysoké Mýto

St        15. 9. = 4. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice

So-Ne  18. - 19. 9. = MČR žactva = Mladá Boleslav

St        22. 9. = Sprinterské víceboje všech kategorií = Ústí nad Orlicí

So        25. 9. = MČR družstev juniorů = Praha Slavia

So        25. 9. = dorostu = Kolín

Ne       26. 9. = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl

So        25. 9. = MU žactva = Znojmo

Ne       26. 9. = MČR 10 km = Běchovice

Út        28. 9. = Mezikrajové utkání mladšího žactva

Říjen

So        2. 10. = MČR družstev žactva = Ostrava

So        2. 10. = Finále KP družstev přípravky = Svitavy

Listopad

So        27. 11. = MČR přespolní běh dospělých a juniorstva = Valašské Meziříčí

So        4. 11. = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

Prosinec

 

So        11. 12. = Mezikrajové utkání starší žactvo = Praha

 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI