HVĚZDA PARDUBICE


 

          

 

Únor

4. 2. 2018, KP OPEN - Jablonec nad Nisou -  propozice

17. - 18. 2. 2018, Mistrovství ČR mužů a žen v hale = Praha - propozice

24. - 25. 2. 2018, Mistrovství ČR mládeže v hale = Ostrava - propozice

Březen

3. - 4. 3. 2018, Mistrovství ČR žactva v hale = Ostrava - propozice

11. 3. 2018, VC PARDUBIC V HODU BŘEMENEM Hvězda Pardubice - propozice       VÝSLEDKY

24. 3. 2018, M ČR přespolák žactvo a dorost = Dolní Dobrouč

31. 3. 2018, Svitavská desítka + KP silniční běh = Svitavy

31. 3. 2018, 1. kolo chůze 2. liga = Olomouc

Duben

7. 4. 2018, M ČR chůze 20 km = Poděbrady   propozice   výsledky

11. 4. 2018, Jarní hodinovka - 6. závod ISCAREX poháru 2018 = Hvězda Pardubice - propozice   výsledky

14. 4. 2018, M ČR půlmaratón + KP = KPA Pardubice    - propozice     výsledky

14. 4. 2018, 2. kolo chůze 2. liga = Milovice    - propozice    výsledky                          

23.4. 2018, Okresní kolo Poháru rozhlasu mladší žactvo = Hvězda Pardubice    - propozice    výsledky

24.4. 2018, Okresní kolo Poháru rozhlasu starší žactvo = Hvězda Pardubice     - propozice    výsledky

26.4. 2018, Okresní kolo Štafetového poháru = Hvězda Pardubice     - propozice 

28. 4. 2018, Svitavský stýpl + KP dlouhé překážky = Svitavy     - propozice     výsledky

28. 4. 2018, M ČR 10 000 m muži, ženy a juniorstvo = Brno   - propozice     výsledky

Květen

5. 5. 2018, 1. kolo KP družstev juniorů a dorost = Hvězda Pardubice - propozice   výsledky    

6. 5. 2018, 1. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy   

6. 5. 2018, M ČR maratón = Praha  

8. 5. 2018, DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU Hvězda Pardubice

8. 5. 2018, DESÍTKA HVĚZDY PARDUBICE Hvězda Pardubice - propozice     

8. 5. 2018, MISTROVSTVÍ ČR VETERÁNŮ v běhu na 10 km Hvězda Pardubice - propozice    

12. - 13. 5. 2018, KP jedn. víceboje mužů, žen, žactva a ml. žactva = Ústí nad Orlicí 

15. 5. 2018, Krajské kolo štafetového poháru = Hvězda Pardubice     

16. 5. 2018, 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice                   

19. 5. 2018, 1. kolo extraligy = Praha Juliska       

20. 5. 2018, 1. kolo 2. ligy = Litomyšl           

21. 5. 2018, Krajské kolo Poháru rozhlasu = Hvězda Pardubice                    

23. 5. 2018, 1. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice            

26. 5. 2018, 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu = Nové Město nad Metují            

26. 5. 2018, Kvalifikace na ME do vrchu = Zadov                           

27. 5. 2018, 2. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy          

27. 5. 2018, 3. kolo chůze 2. liga = Praha                                     

30. 5. 2018, 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim               

Červen

1. - 3. 6. 2018, M ČR víceboje mládež = Kolín               

4. 6. 2018, Odložilův memoriál = Praha                 

6. 6. 2018, 2. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice na Hvězdě        

9. 6. 2018, 2. kolo 2. ligy = Hvězda Pardubice          

9. 6. 2018, Mezistátní utkání dorostu = Slovinsko     

10. 6. 2018, KP jednotlivců mladšího žactva = Svitavy         

10. 6. 2018, KP jednotlivců staršího žactva = Svitavy          

13. 6. 2018, 3. kolo KP družstev mladšího žactva = Ústí nad Orlicí                    

13. 6. 2018, Zlatá tretra = Ostrava              

16. 6. 2018, KP Open = Ústí nad Orlicí             

16. 6. 2018, Mezistátní utkání juniorů = Vyškov           

16. - 17. 6. 2018, Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích = Kladno          

17. 6. 2018, Mezikrajové utkání staršího žactva = Jihlava            

20. 6. 2018, 3. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice                        

23. 6. 2018, M ČR veteránů na dráze = Rumburk            

23. - 24. 6. 2018, M ČR juniorů a dorostu = Praha                  

24. 6. 2018, 3. kolo KP družstev staršího žactva = Litomyšl             

26. 6. 2018, PARDUBICKÝ ATLETICKÝ MÍTINK = Hvězda Pardubice     

30. 6. 2018, 3. kolo 2. ligy = Ústí nad Orlicí      

Červenec

1. 7.  2018, ME v běhu do vrchu = Skopje     

1. 7.  2018, 2. kolo extraligy = Ostrava     

1. 7. 2018, Pardubická pětka na dráze - ISCAREX POHÁR = Pardubice     

5. - 8. 7. 2018, ME do 17 let = Györ

8. 7. 2018, Mezistátní utkání do 22 let = Jelenia Gora

10. - 15. 7. 2018, MS juniorů = Tampere

14. 7. 2018, 4. kolo chůze 1. a 2. liga = Nové Město nad Metují

18. 7. 2018, Velká cena Tábora = Tábor

21.7. 2018, Velká cena Nového Města n.Metují = Nové Město nad Metují

28. - 29. 7. 2018, M ČR dospělých = Kladno

Srpen

4. 8. 2018, M ČR běh do vrchu = Bělá p. Pradědem-Šerák

4. 8. 2018, Kvalifikace na MS v běhu do vrchu = Bělá p. Pradědem-Šerák

7. - 12. 8. 2018, MS mužů a žen = Berlín                      

18. 8. 2018, 3. kolo KP juniorů a dorostu = Jablonec nad Nisou

25. 8. 2018, 4. kolo 2. ligy = Čáslav

26. 8. 2018, M ČR družstev = Uherské Hradiště           

Září

1. - 2. 9. 2018, M ČR do 22 let = Ostrava              

4. - 16. 9. 2018, MS veteránů = Málaga

5. 9. 2018, 4. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě

8. - 9. 9. 2018, IAAF Kontinentální pohár = Ostrava

9. 9. 2018, 4. kolo KP staršího žactva = Hvězda Pardubice

12. 9. 2018, 4. kolo KPD přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě

15. 9. 2018, Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl

15. 9. 2018, Mistrovství Čech družstev juniorů = Kolín

15. 9. 2018, Mistrovství Čech družstev dorostu = České Budějovice

15. 9. 2018, Mistrovství Čech družstev žactva = ?         

15. 9. 2018, MS v běhu do vrchu = Andorra                       

16. 9. 2018, KP přípravky jednotlivců = Chrudim

16. 9. 2018, Baráž o postup do extraligy a 1. ligy = ?

17. 9. 2018, Okresní kolo Středoškolského poháru = Hvězda Pardubice

22. - 23. 9. 2018, M ČR žactva = Jablonec nad Nisou

23. 9. 2018, Finále KP družstev přípravek = Svitavy

24. 9. 2018, Krajské kolo Středoškolského poháru = Hvězda Pardubice

28. 9. 2018, M ČR družstev juniorů = Praha 

28. 9. 2018, M ČR družstev dorostu = Opava

29. 9. 2018, Mezistátní utkání žactva = Maďarsko  

29. 9. 2018, Baráž o postup do 2. ligy = ?

30. 9. 2018, M ČR silnice = Běchovice

Říjen

6. 10. 2018, M ČR družstev žactva = Olomouc

6. 10. 2018, M ČR chůze 50 km = Praha 

10. 10. 2018, Pardubická desítka na dráze + KP 10000 m = Hvězda Pardubice

13. 10. 2018, Velká Pardubická + KP přespolní běh = AC Pardubice

Listopad       

24. 11. 2018, M ČR přespolák muži, ženy, juniorstvo = Kostelec-Alfrédov 

Prosinec

1. 12. 2018, MIKULÁŠSKÝ BĚH = Hvězda Pardubice

 


 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI