HVĚZDA PARDUBICE


                     


Termínová listina - ke stažení ZDE

 

Březen

ne 8. 3. 2020 = Velká cena v hodu břemenem = Hvězda Pardubice

Duben

st 15.4. 2020 = Čokoládová tretra = Hvězda Pardubice

so 25. 4. 2020 = M ČR 10 000 m = Slavkov

út 28. 4. 2020 = Okresní kolo Poháru rozhlasu mladší = Hvězda Pardubice

st 29.4. 2020 = Okresní kolo Štafetového poháru = Hvězda Pardubice

čt 30. 4. 2020 = Okresní kolo Poháru rozhlasu starší = Hvězda Pardubice

Květen

so 2. 5. 2020 = M ČR maraton = Praha

so 2. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Litomyšl

pá 8. 5.2020 = Dětský den a Pardubická 10 = Hvězda Pardubice

pá-so 8. - 9. 5. 2020 = KP víceboje mužů, žen, dorostu, žactva a mladšího žactva = Ústí nad orlicí

ne 10. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu = Hvězda Pardubice

st 13. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Vysoké Mýto

so 16. 5. 2020 =1. kolo extraliga = Kladno

                        1. kolo 2. liga = Ústí nad Orlicí

st 20. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice     

pá 22. 5. 2020 = Zlatá tretra = Ostrava

so 23. 5. 2020 = 2. kolo  KP družstev juniorstva a dorostu = Mladá Boleslav

ne 24. 5. 2020 =Mezikrajové utkání staršího žactva = ?

st 27. 5. 2020 = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice     

                        Republikové finále štafetového poháru = Vlašim

so 30. 5. 2020 = 2. kolo 2. ligy = Jičín

Červen

st 3. 6. 2020 = 2. kolo KPD přípravek = Hvězda Pardubice     

pá-ne 5. - 7. 6. 2020 = M ČR víceboje = Praha

so 6. 6. 2020 = Q ME do vrchu = Česká Třebová

                        MU juniorů a juniorek U20 = Polsko

ne 7. 6. 2020 = 2. kolo KP družstev žactva = Svitavy

út 9. 6. 2020 = Republikové finále Poháru rozhlasu = Uherské Hradiště

st 10. 6. 2020 = Pardubický atletický mítink = Hvězda Pardubice

st 10. 6. 2020 = 3. kolo KPD mladšího žactva = Chrudim

so 13. 6. 2020 = 3. kolo 2. ligy = Hvězda Pardubice

st 17. 6. 2020 = 3. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so-ne 20. - 21. 6. 2020 = M ČR dorostu a juniorů = Ostrava

ne 21. 6. 2020 = 3. kolo KP družstev žactva = Chrudim

so-ne 27. - 28. 6. 2020 = M ČR mužů a žen = Plzeň

Červenec

so 4. 7. 2020 = MU U18 dorostu = Zlín

                       ME do vrchu = Cinfaes

ne 5. 7. 2020 = 2. kolo extraliga = Ostrava

út -ne 7. - 12. 7. 2020 = MS U20 juniorů = Nairobi

čt - ne 16. - 19. 7. 2020 = ME U18 dorostu = Rieti

so 18. 7. 2020 = MU U23 = Maďarsko

Srpen

pá - ne 31. 7. - 9. 8. 2020 = Olympijské hry = Tokio

so 8. 8. 2020 = M ČR do vrchu = Šerák

ne  23. 8. 2020 = 4. kolo 2. ligy = Čáslav

st 25.8. 2020 = KP jednotlivců st. a ml.žactva = Svitavy

čt - ne 26. - 30. 8. 2020 = ME = Paris

so 29. 8. 2020 = baráž o extraligu a 1. ligu = ?                            

ne 30. 8. 2020 = 3. kolo  KP družstev juniorstva a dorostu = Nové Město nad Metují                           

Září

so 5. 9. 2020 = . kolo KP družstev žactva = Hvězda Pardubice

so-ne 5. - 6. 9. 2020 = M ČR mužů a žen 22 let = Jablonec nad Nisou   

ne 6. 9. 2020 = KP jednotlivců přípravek = Vysoké Mýto

st 9. 9. 2020 = 4. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so 12. 9. 2020 = M Čech družstev juniorů = Hvězda Pardubice

                         M Čech družstev dorostu = Kladno

                         M Čech družstev žactva = ?     

ne 13. 9. 2020 = M ČR družstev mužů a žen = Praha              

st 16. 9. 2020 = 4. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so-ne 19. - 20. 9. 2020 = M ČR žactva = Třinec

ne 20. 9. 2020 = Finále KP družstev přípravek = Svitavy

so 26. 9. 2020 = M ČR družstev junioři = Opava       

                         M ČR družstev dorost = Jablonec nad Nisou

                         MU U16 žactva = ČR   

ne 27. 9. 2020 = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl

                         M ČR 10 km = Běchovice

Říjen

so 3. 10. 2020 = M ČR družstev žactva = Kolín

ne 4. 10. 2020 = baráž o 2. ligu = ?

Listopad

so 21. 11. 2020 = M ČR přespolák = Běchovice

Prosinec

so 5.12. 2020 = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

so 12. 12. 2020 = mezikrajko mladšího žactva = ?

 


KP Open     buď při KP víceboje 8. - 9. 5. nebo při 4. kole KPD mužů a žen 6. 9.

Krajské kolo Poháru rozhlasu do konce května??

Krajské kolo Štafetového poháru do 15. května ?? 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI