HVĚZDA PARDUBICE


 

STRÁNKU PRO VÁS PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

 

 

V roce 2017 proběhl první ročník této akce pro děti a mladé sportovce. Jeho hodnocení je velmi kladné, nejenže jsme jako pořadatelé tuto sportovní událost skvěle zvládli, ale především účast a zájem dětí o atletické sportovní vyžití byl nad naše nejpříznivější očekávání. Na městský atletický stadion přišlo na 700 dětí, které si sportovní den skvěle užili a vyzkoušeli si, co obnáší jednotlivé atletické disciplíny, k dispozici jim byl i skákací hrad, malování na obličej, balónky a spousta dalších atrakcí.

 

Během dětského dne s atletikou 2018 dětem opět představíme jednotlivé atletické disciplíny, které si budou moci samozřejmě i vyzkoušet. Disciplíny, které je čekají: sprint, překážky, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, hod diskem, kladivem, oštěpem (raketkou), opičí dráha, střelba na basketbalový koš, házení na cíl a spousta dalších disciplín.


Věříme, že děti si tento den opět skvěle užijí a podpoříme tak jejich sportovní vyžití. Naším záměrem je přivést více dětí ke sportu a rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Rádi bychom pro účastníky akce znovu zajistili i kulturní program, který by dokreslil atmosféru sportovního dne a v loňském roce byl velmi vydařený. Opět chceme pro děti přichystat i bohaté odměny za jejich snažení. 


Důvodem, proč jsme se rozhodli zopakovat tuto skvělou akci, je úspěch, který jsme sklidili po prvním ročníku a následně počet dětí, které si přihlásily do našeho sportu.

 

 


 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI