Dětský den s Atletikou

Ikona kalendář

1.9.2024 - neděle

Dětský den s Atletikou 2024

Dopoledne plné soutěží, atrakcí a zábavy. Přijďte si vyzkoušet (nejen) atletické disciplíny: od 9 do 14 hodin na vás čeká například běh přes překážky, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, hod diskem, hod oštěpem, opičí dráha nebo střelba na basketbalový koš. Po splnění sportovních stanovišť jsou pro děti připravené odměny od našich sponzorů. Cena hrací karty je 100 Kč.

Součástí Dětského dne jsou také nábory do atletiky. Na stanovištích mají děti skvělou příležitost poznat jednotlivé atletické disciplíny, takže pokud se jim atletika zalíbí, můžete je rovnou zapsat do jedné z našich tréninkových skupin. Přijímáme děti již od 4 let a žádné fyzické zkoušky nejsou potřeba. Rádi v našich řadách přivítáme všechny zájemce o královnu sportů.

Na co se můžete těšit?

  • Soutěže, kde si děti mohou vyzkoušet své sportovní dovednosti.
  • Nábory do atletiky.
  • Ukázka vozu městské policie a prohlídka vozů Hasičského záchranného sboru.
  • Skákací hrad
  • Malování na obličej

Vstupem na akci berete na vědomí, že fotografie a videozáběry pořízené v areálu můžou být použity ke komerčním účelům, prezentacím nebo informačním účelům.

Děkujeme našim hlavním parterům, kterými jsou Nadace Lenky a Romana Šmidberských a společnostem TOP CENTRUM, JHV ENGINEERING, BARTH REKLAMKA, Všeobecná zdravotní pojišťovna a také všem dalším partnerům a sponzorům.